Jak się przygotować do zajęć?

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Kursantów

 1. Na szkolenie należy przyjść około 10 minut przed planowanym rozpoczęciem – pozwoli to na dokonanie ewentualnych formalności w biurze i punktualnie zaczęcie szkolenia. Prosimy nie spóźniać się, ponieważ dezorganizuje to zajęcia.
 2. Należy mieć ze sobą na zmianę wygodny strój niekrępujący ruchów – spodnie dresowe, koszulka.
 3. Obuwie zmienne jest niezbędne żeby wejść na salę szkoleniową – najwygodniej klapki.
 4. Dwa duże ręczniki – podczas zajęć praktycznych na pewno się przydadzą.
 5. Zeszyt – na kursie każdy otrzyma skrypt, ale jeśli ktoś chce robić własne notatki zeszyt może się przydać.
 6. Nie zaleca się zbyt obfitych posiłków bezpośrednio przed zajęciami – zajęcia są praktyczne, czyli każdy masuje, ale też jest masowany, z pełnym żołądkiem leżenie na brzuchu może być niezbyt wygodne.
 7. Przed wyjściem z domu dobrze jest wziąć ciepły prysznic lub kąpiel. Zapewni to uczucie świeżości oraz oczyści ciało z kurzu i stosowanych wcześniej kosmetyków.
 8. Osoby z długimi włosami powinny zadbać o dokładne spięcie włosów tak, aby nie opadały na plecy i ramiona oraz nie przeszkadzały w trakcie wykonywania masażu.
 9. Paznokcie – obowiązkowo krótkie – czyli nie dłuższe jak opuszki palców.
 10. Z dłoni należy zdjąć biżuterię (pierścionki, zegarki, bransoletki) tak aby w trakcie wykonywania masażu nic nie przeszkadzało. Naszyjniki, długie kolczyki również mogą przeszkadzać, więc najlepiej na czas trwania kursu w ogóle ich nie zakładać.
 11. Jeśli ktoś na coś choruje, przyjmuje leki, odczuwa jakiś ból lub ma jakiekolwiek inne przeciwwskazania do masażu, prosimy o poinformowanie o tym instruktora prowadzącego przed zajęciami.
 12. Większość masaży wykonywanych jest na nagie ciało – należy rozebrać się do bielizny. Aby czuć się komfortowo podczas zajęć panie mogą mieć strój kąpielowy dwuczęściowy.

Kwestia płatności za szkolenia:

 1. Przy zapisie na dowolne szkolenie wymagana jest wpłata zaliczki. Wysokość zaliczki uzależniona jest od całkowitej ceny kursu:
  – dla szkoleń w przedziale 400 zł – 500 zł – zaliczka wynosi 100 zł
  – dla szkoleń w przedziale 600 zł – 800 zł – zaliczka wynosi 200 zł
  – dla szkoleń w przedziale 900 zł – 1400 zł – zaliczka wynosi 300 zł
 2. Zaliczkę należy wpłacić najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia. Wpłaty można dokonać gotówkowo w naszych biurach lub przelewem na konto nr 63 1140 2004 0000 3302 5357 7452 podając w treści przelewu: imię, nazwisko uczestnika szkolenia oraz rodzaj szkolenia, termin i miejscowość (np. Kurs masaż klasyczny od 1.10 Katowice, Jan Kowalski).
 3. W przypadku rezygnacji z kursu do trzech dni przed rozpoczęciem – zaliczka nie jest zwracana. Nie stawienie się na zajęcia traktowane jest jako rezygnacja z kursu.
 4. Wpłacone, a przełożone zaliczki należy wykorzystać na szkolenia do trzech miesięcy od daty wpłaty. Po tym terminie zaliczka przepada.
 5. Resztę opłaty za szkolenie dokonać można gotówkowo w biurze w dniu rozpoczęcia szkolenia, lub wcześniej na w/w konto.
 6. Jeśli potrzebna będzie faktura za szkolenie, w dniu szkolenia należy podać niezbędne dane (nazwa firmy lub imię i nazwisko, adres, nr NIP). Faktura będzie do odbioru po szkoleniu lub przesłana na wskazany adres mailowy.